Usługi prezentowane przez firmę Easy Surf Shop

Easy Surf Shop – doświadczony dystrybutor sprzętu pływackiego

Easy Surf Shop to firma działająca od wielu lat polskim na rynku, która stara się spełniać oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie firmy można znaleźć produkty z kategorii:
– windsurfing, 
– kitesurfing,
– SUP,
– sufr i skate,
– kajaki,
– podróże,
– moda i odzież do uprawiania sportów wodnych,

Firma współpracuje z wieloma znanymi i cenionymi producentami, co pozwala stworzyć niebanalna bazę produktów oraz przemyślany i dostosowany do oczekiwań klienta katalog. W ofercie sklepu znajdują się produkty marek takich jak: Gaastra Sails, Unifiber, Mistral SUP, Tabou Boards, Bass SUP, Fanatic i wiele innych.

Dzięki stałemu rozwojowi, pozyskiwaniu wiedzy z różnych dziedzin, ciągłemu kształceniu się załogi oraz możliwości realizacji wielu zamówień, firma stara się poszerzać swoją działalność wychodząc poza granice kraju i wdrażając swoją ofertę na rynek zagraniczny. 

Easy Surf Shop – udane zakupy, niezwykła jakość.

Produkty proponowane przez firmę Easy Surf Shop to najwyższej jakości akcesoria, sprowadzane od znanych i cenionych producentów. Dzięki odpowiedniemu dobraniu akcesoriów, właściwemu zaprezentowaniu ich, jak również niewygórowanych cenach, sklep z dużym sukcesem zaopatruje klientów prywatnych, jak również inne placówki takie jak sklepy, wypożyczalnie, ośrodki sportu i inne.

Charakterystyczną i flagową cechą sklepu, oprócz precyzyjnie stworzonej oferty, jest doświadczenia, zaangażowanie, rzetelność załogi. Dzięki ogromnej wiedzy, pasji, umiejętnemu wykorzystaniu tych czynników możliwy jest profesjonalny kontakt z każdym klientem, jak również partnerska współpraca. Profesjonalizm ukazywany przy tworzeniu bazy produktów, a także podczas rozmów z producentami, klientami i osobami zainteresowanymi to znak szczególny przedsiębiorstwa. Dzięki wielkiej pasji i dbałości o dobry wizerunek firma prowadzi własne testy sprzętu, który znajduje się w jej ofercie. 

Satysfakcja klienta, szarość, indywidualne doradztwo, terminowa realizacja zamówień, specjalistyczna obsługa, to elementy wyróżniające firmę, jak również główne jej założenia.